tło

Grill w Wymiennikowni 30.08.2019, 17:00-21:00

  Kształt 1

  Zapraszamy Was serdecznie na wspólne pożegnanie wakacji – w dniu 30.08.2019 (piątek) odbędzie się grillowanie w Wymiennikowni. Dla każdego darmowy poczęstunek- w naszym grillowym menu znajdziecie kiełbaski z grilla, świeże pieczywko, grillowaną cukinię, sałatkę makaronową oraz napoje. Jeśli macie inne preferencje spożywcze niż wymienione – śmiało zabierzcie se sobą własne jedzonko : )

  Podczas wydarzenia odbędzie się również spotkanie integracyjne uczestników projektu prowadzonego przez Centrum Współpracy Młodzieży – “Zostań wolontariuszem osoby niepełnosprawnej” – będzie okazja do porozmawiania na temat projektu oraz dowiedzieć się jak zostać wolontariuszem.

  Dodatkową atrakcją są warsztaty manualne z tworzenia łapaczy snów – poprowadzi je Martyna Winnicka, którą znacie z Wymiennikowni. Miejsca na sam warsztat są jednak ograniczone – może się na nie zapisać 15 osób. Jeśli macie ochotę na wzięcie w nim udziału, prosimy byście przesłali nam wiadomość na adres wymiennikownia@lis.gdynia.pl do dnia 29.08, w której podacie swoje imię, nazwisko oraz wiek – pamiętajcie, że Wymiennikownia zaprasza do siebue osoby w wieku 13-35 lat.

  Na grilla zapraszamy w godzinach 17:00-21:00.
  Warsztat z tworzenia łapaczy snów odbędzie się w godzinach 17:30-18:30.