tło

Jestem Człowiekiem- Teatr Forum w Wymiennikowni, 19 marca, godz. 17.00-19.00

  Kształt 1

  Kiedy? 19.03.2019
  O której? 17:00-19:00
  Gdzie? Wymiennikownia
  Dla kogo? dla każdego w wieku 13-35 lat

  Krótki opis projektu: “Jestem Człowiekiem!”– projektu realizowanego przez uczniów gdyńskich liceów:

  Projekt ma na celu przybliżenie problemu wykluczenia społecznego. Kierowany jest do dzieci do lat 9 oraz młodzieży w wieku 14-17 lat, jednak w wydarzeniu może wziąć udział każdy z Was!

  Z najmłodszymi beneficjentami problemy omawiane są na podstawie wspólnie przeczytanych książek, natomiast dla młodzieży organizowane są warsztaty metodą Teatru Forum – i taka forma będzie przedstawiona w Wymiennikowni.

  Każdy z nas zasługuje na akceptację i szacunek. Niezależnie od koloru skóry, czy wyznania pasuje do nas zdanie “Jestem Człowiekiem!”. Opis przedstawienia: A co jeśli wszystko zależy tylko od Ciebie? Jeśli jeden gest, jedno słowo może zmienić Twój sposób myślenia? Poznajcie Kaśkę, której życie obróciło się o 360 stopni, gdy musiała przeprowadzić się do Anglii, gdzie zamiast spełniać marzenia, jest upokarzana przez wszystkich.

  Teatr Forum to metoda pracy z grupą z pogranicza teatru i edukacji dla życia – oznacza to, że przedstawienie jest współtworzone przez publiczność.

  Zapraszamy Was serdecznie!

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.