tło

Ludziki z kasztanów 28.09.2018

  Kształt 1

  No nie da się ukryć, że jesień daje nam o sobie mocno znać! Wyjdźmy jej naprzeciw i zróbmy to, co każde z nas uwielbiało robić w dzieciństwie, czyli ludziki z kasztanów i żołędzi 
  Wpadajcie do Wymiennikowni w piątek 28.09 o 17:00, by miło spędzić czas tworząc wymyślne ludziki i pijąc gorącą herbatę.

  Jesienna aura za oknem i silny wiatr sprawiają, że nie chce Wam się wyjść z domu w poszukiwaniu kasztanów i żołędzi? Spokojnie, nie musicie tego robić – my się tym zajmiemy, wszystko będzie na miejscu!

  do zobaczenia.

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.