tło

Nocka Filmowa: Najdziwniejsze z dziwnych. 29.09-30.09.2018

  Kształt 1

  W dniu 29.09.2018 w Wymiennikowni odbędzie się pierwsza w nowym sezonie nocka filmowa. Jest to drugie wydarzenie z cyklu, a jego tytuł to ,,Najdziwniejsze z Dziwnych”. Zostaną na niej wyświetlone filmy, które w większej mierze wymagają od oglądającego pełnego zaangażowania w fabułę i nie oszczędzają jeżeli chodzi o zawiłości wątków.
   
  Nocki Filmowe przeznaczone są dla osób między 16 a 25 rokiem życia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o składanie zgłoszeń potwierdzających chęć udziału na adres e-mail: s.szymanskagdynia@gmail.com. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
   
  Wszyscy, którzy przyjdą na Nockę będą musieli dostarczyć do Wymiennikowni wypełniony formularz, który znajduje się tu:
  Osoby, które nie ukończyły 18 lat będą musiały mieć na formularzu podpis rodzica/ opiekuna prawnego.
   
  Startujemy o godzinie 21:00, koniec planujemy następnego dnia (niedziela) o godzinie 7:00.
   
  Zapraszamy serdecznie do Wymiennikowni na ul.Kartuskiej 20B w Gdyni.
   
  Organizatorki: Julia Michalska i Sandra Szymańska
  Plakaty autorstwa BuSzu_One
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.