tło

Pieczemy FIT pączki 28.02.2019

  Kształt 1

  HEJO KOCHANI!!!
  W tłusty czwartek zapraszamy Was do Wymiennikowni na pieczenie FIT pączków z Martyną i Natalią! Natalia zna się na rzeczy i wie jak zrobić pyszne pączki, ale potrzebujemy do pomocy Waszych rąk! 🙂
  Wpadajcie o 17:00 do Wymiennikowni i uczestniczcie w procesie powstawania pączków, a potem oczywiście w procesie pochłaniania ich ♥

  Od razu powiem, że po tych pączkach nie będziecie mieli wyrzutów sumienia, ponieważ będziemy je piec w piekarniku, żeby były lekkie i puszyste. Ale nie ma tak, że ktoś przyjdzie tylko zjeść pączka! Macie nam pomóc 🙂 Będziemy też robić pyszne nadzienia i lukier- sami zdecydujecie co ma być we wnętrznościach Waszego słodkiego pączusia : )

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.