tło

Rękodzieło pełną parą!

  Kształt 1

  Rękodzieło pełną parą!

  13 lutego, godz. 17:00-20:00

  Zapraszamy na warsztaty rękodzieła podczas których każdy z uczestników będzie miał możliwość stworzenia wymarzonych świeczników. Będziemy korzystać z materiałów, które każdy znajdzie w domu: słoików, tasiemek, sznurków i kleju na gorąco. Nauczymy się jak samemu wykonać oryginalne prezenty lub ozdoby do domu.

  Wstęp wolny!

  Prowadzący:
  Aleksander Wojtkowiak – na co dzień uczeń SP 40, w harcerstwie zastępowy, który lubi pracować w grupie. Dobry lider, który ma zdolności do przekazywania innym swojej wiedzy. W wolnych chwilach podróżuje, gotuje i spędza czas z przyjaciółmi.

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.