tło

trening NAERO na świeżym powietrzu, 07.09.2019, 11:00-14:00

  Kształt 1

  Prężnie działająca i rozwijająca się grupa NAERO, trenująca na co dzień w Wymiennikowni, wpadła na pomysł treningu na świeżym powietrzu, na który zaprasza wszystkich fascynatów K-popu! Głównym celem ma być wspólna integracja i tańce przy koreańskich hitach. Jeśli macie ochotę do nich dołączyć – zapraszają Was w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 do Gdyni – wszystkie szczegóły treningu w opisie wydarzenia : )

  no a po treningu wpadajcie na SLOT Pomorze w godzinach 12:00-20:00, który odbywa się rzut beretem od miejsca spotkania grupy NAERO!
  o tym więcej info tutaj: www.slotpomorze.pl

  info z wydarzenia:
  Na dobre rozpoczęcie roku szkolnego grupa Naero organizuje random play dance w Gdyni! Zapraszamy wszystkich chętnych, samotnie czy w grupie, będzie dobra zabawa, miła atmosfera, poznacie więcej ludzi i może powstaną z tego jakieś dobre znajomości!
  Randomek odbędzie się w Gdyni, na samym końcu bulwaru, przy falochronie i pomniku, jeśli ktoś nie jest pewien, jak dotrzeć, możemy się wspólnie zabrać z dworca głównego w Gdyni!

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.