tło

warsztat “Kwieciste worko-plecaki” – 11.08.2022, 17:00-19:00

  Kształt 1
  Cześć wszystkim!
  Kochamy lato i chcemy jak najdłużej cieszyć się jego barwami. A nic tak nie cieszy oka jak kolorowe i różnorodne kwiaty ❤ dlatego zapraszamy Was na warsztat z ozdabiania worko-plecaków motywami roślinnymi.
  🌞 Gdzie?
  Wymiennikownia
  ul. Kartuska 20B
  Gdynia
  ⏰ Kiedy?
  11.08.2022
  17:00 – 19:00
  🏃‍♀️ Z kim?
  Warsztaty poprowadzi animatorka z Wymiennikowni – Justyna, którą znacie z warsztatów.
  🕯️ Co będziecie robić?
  Mamy dla was bawełniane worko-plecaki, już gotowe! To od Was jednak będzie zależeć, jak je ozdobicie. Przygotujemy dla Was różne inspiracje i pomysły na to jak i z czego wykonać kwiaty i elementy roślinne, by nadać im indywidualnego stylu.
  😊 Dla kogo?
  Dla wszystkich w wieku 13-35 lat
  📃 Jak się zapisać:
  Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila
  wymiennikownia@lis.gdynia.pl
  👉 W zgłoszeniu musicie wysłać imię, nazwisko i wiek!
  WSTĘP WOLNY! 🍄
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.