tło

wirtualne warsztaty ekologiczne w UrbanLab

  Kształt 1

  W jaki sposób mówić interesująco o ekologii? Tego chcemy się dowiedzieć podczas wirtualnych warsztatów kreatywnych realizowanych dla UrbanLab Gdynia: we wtorek, 11 maja 2021 r. o godzinie 18.00 oraz w sobotę, 15 maja 2021 r. o godzinie 10.00.

  Zapraszamy mieszkańców Gdyni, którzy są aktywni w mediach społecznościowych, a kwestie ekologiczne są im bliskie. Dla uczestników mamy bon do Empiku w wysokości 100 zł 🙂

  Jeśli lubisz dyskusje w gronie zaangażowanych ludzi i chcesz mieć wpływ na to co dzieje się w Gdyni, zgłoś się do nas i pomóż nam wypracować ciekawe i wartościowe rozwiązania w zakresie komunikacji o ekologii. Zostaw swoje dane w komentarzu lub wyślij wiadomość na Messengerze.

  Pokaż mniej
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.