Break podstawa

Break dla początkujących zawsze w czwartki! Jeśli jesteście ciekawi jak robi się headspins, airflares, elbow airflares, flares, windmills, fedorchenko, crickiets, swapes to … zapraszamy na zajęcia, które poprowadzą Bboy’e Jaybi i Tivor. Breakdance to jeden z najtrudniejszych tańców, który wymaga dużo pracy nad swoim ciałem, uczy dążenia do celu, dyscypliny, rozwija koordynację ruchową, kreatywność i poczucie rytmu.

Kiedy? Czwartki, godz. 18:00-20:00. Zajęcia odbywają się do czerwca 2018. Ruszą ponownie od października.

Prowadzący: Jakub Bartkowiak (Jaybi) i Tomasz Tiwończuk (Tivor)

Bboy Jaybi – tancerz z 14-letnim doświadczeniem w tańcu współczesnym, jazzie, balecie, hip-hopie, rockdance i breakdance. Związany jest z trójmiejskimi grupami tanecznymi „Mad Smokers”, „Deep Side Crew” i włoską grupą „Lil City Crew”. Wiedzę i doświadczenie zdobył występując na polskiej i europejskiej scenie, poprzez udział w licznych zawodach, warsztatach i spektaklach tanecznych. Pracował w Teatrze Muzycznym w Gdyni i Teatro Sociale di Mantora we Włoszech. Umiejętności uzyskane w tańcu i szeroko rozumianej kulturze hip-hop wykorzystuje do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Bboy Tivor –  tancerz breakdance ze specjalizacją w elementach Powermoves (headspins, airflares, elbow airflares, flares, windmills, fedorchenko, crickiets, swapes). Posiada tytuł trenera II klasy gimnastyki uzyskany na studiach AWFiS w Gdańsku, oraz bardzo duże uznanie wśród najlepszych tancerzy ze sceny trójmiejskiej i polskiej. Co roku prowadzi treningi na AWFiS dla trójmiejskich instruktorów tanecznych i początkujących tancerzy.