Hip-hop łączy (6.10-10.11.2018)

Cykl 4 warsztatów (6.10, 13.10, 20.10, 10.11) poprowadzi Kordian Lew – 23-letni raper, który kocha to co robi. Kordian przedstawi własny dorobek artystyczny oraz pomoże rozwinąć Wam skrzydła w kwestii rapowania, sklejania tekstów i wyczucia rytmu.

Na warsztatach wspólnie podejmiemy próbę odnalezienia własnego, niepowtarzalnego stylu rapowania oraz poznamy zasady łączenia rymów. Każdy z uczestników, który zaliczy obecność na wszystkich warsztatach będzie mógł zaprezentować swoje zdolności podczas koncertu 10.11.2018 w Wymiennikowni. Każdemu dniu warsztatów będzie towarzyszył temat związany z różnymi nurtami i tendencjami w muzyce – od oldschool’u po newschool.

„Jeśli decydujesz się na uczestniczenie wiec, że dam ci wędkę. Rybę i wabik będziesz musiał sam zorganizować, nie będę tutaj po to żeby wbić ci do głowy rap, tylko po to żeby sprawić, że go pokochasz. To będzie jak trzy-listna koniczynka:
– rozwinięcie talentu
– wkład emocji i uczuć
– rozwinięcie umiejętności” – mówi Kordian Lew.

Wypełnij trzy-listną koniczynkę a zobaczysz jak rośnie czwarty liść, który otworzy Ci nowe spojrzenie na muzykę hip-hopową” ~ Kordian Avram Lew

Podczas warsztatów będzie zapewniony sprzęt muzyczny oraz mikrofony.

Kiedy? Soboty, godz. 14:00-16:00