tło

BE4ART

  Kształt 1

  BE4ART to gdyńska formacja taneczna działająca w ramach Stowarzyszenia Challenge Dance, którą tworzą dziewczyny pełne zaangażowania i entuzjazmu. Pracują nad swoim ciałem, dając uciechę też duszy, przy okazji okiełznując słabości i odmienne charaktery. Mają sporo projektów własnych, sesji zdjęciowych, występują na deskach teatrów, prezentują swoje układy i animacje taneczne. Jeśli jesteś zainteresowana spróbowaniem swoich sił w ich składzie, masz doświadczenie taneczne lub sceniczne, zapraszamy na treningi!

  Więcej informacji: http://be4art.blogspot.com/

  Kiedy? Piątki w godz. 19:00-20:45

   

  Prowadzące: Justyna Trela, Agnieszka Bzoma-Żebrowska

  Justyna Trela – studentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na Uniwersytecie Gdańskim. W przyszłości chce połączyć taniec z pracą zawodową. Najlepiej czuje się w tzw. tańcu experimental, który łączy różne style taneczne i pozostawia duże pole do ich interpretacji. Niezależna, doświadczona tanecznie i scenicznie, pasjonatka podróży.

  Agnieszka Bzoma-Żebrowska – założycielka Stowarzyszenia Challenge Dance. Z przyziemnych pobudek mgr Prawa i mgr Administracji, a w głębi duszy – tancerka z krwi i kości. Szuka stale prawdziwości ruchu w ciele i poza nim. Niespożyte pokłady energii, aktywny tryb życia i zapał do wszystkiego, a zwłaszcza tego, co taneczne, nadały rozpędu jej tanecznym przygodom i dały szerokie pole do poszukiwania spełnienia artystycznego.

  [filmy]

  [filmy-koniec]

  KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

  • PONIEDZIAŁKI: 19:00-20:45
  • PIĄTKI: 19:00-20:45
  • NIEDZIELE: 19:00-20:45