tło

Dancehall podstawa

  Kształt 1

  Jeśli chciałabyś zrobić coś dla siebie, spełnić marzenie, wyznaczyć nowy cel…Zapraszamy Cię na zajęcia dancehall z Agnieszką, która brała udział w licznych zawodach i eventach z tancerzami z całego świata, w tym z Jamajki. Na zajęciach przybliży Wam czym tak naprawdę jest ten styl tańca. Nie zabraknie masy różnych kroków, zarówno damskich jak i męskich, choreografii, akrobacji, strechingu i dobrej muzyki. Taniec to wspaniała metoda na utrzymanie dobrej formy przez cały rok i wzmocnienia pewności siebie.

   

  Prowadząca: Agnieszka Wiczling  – swoją przygodę z tańcem zaczynała od styli streetowych. W 2013 roku odkryła dancehall, w którym się zakochała. Zaczynała w gdańskiej ekipie Ketch A Fire. Obecnie członkini ekipy So!Dancehall prowadzonej przez Izu. Na co dzień prowadzi zajęcia dancehall w Wymiennikowni oraz jest trenerką formacji Mad Roses. Od października tego roku jest certyfikowaną instruktorką tańca. W 2016 roku znalazła się w TOP 8 na zawodach Dancehall Challenge, w duecie z Aleksandrą Garwacką. Nawiązała współpracę z warszawską ekipą SalsHall Ortodox, z którą wystąpiła w półfinałowym odcinku programu Mam Talent oraz brała udział w pokazie na koncercie RDX. W 2017 roku została finalistką zawodów Slavic Dancehall Queen. Dancehall Queen Style to element dancehallu, któremu poświęca najwięcej uwagi. Swoją technikę headtopa wyniosła z zajęć break’a i jak twierdzi – jest w stanie nauczyć tego tricku każdego.

  KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

  • PONIEDZIAŁKI: 17:00-18:00
  • NIEDZIELE: 17:00-18:00
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.