tło

HISZPAŃSKIE KARCIANKI

  Kształt 1

  🎉 Przygotuj się na niesamowitą rozgrywkę z hiszpańskimi grami karcianymi, która odbędzie się 15 lutego! 🃏 Niezależnie od tego, czy jesteś karciarzem, czy totalnym nowicjuszem, te warsztaty są dla CIEBIE! Naucz się opanowywać gry takie jak „Brisca”, „Tute”, „Chinchón” i inne.

  ⚠️Wszystkie instrukcje w języku angielskim, więc hiszpański nie jest wymagany! Podkręćmy zabawę i pochwalmy się umiejętnościami karcianymi! Do zobaczenia!

  Wydarzenie prowadzone w języku angielskim przez Elenę, wolontariuszkę z Wymiennikowni, która przyjechała do nas w ramach projektu #EuropejskiKorpusSolidarności, a jej pobyt u nas możliwy jest dzięki współpracy Wymiennikowni z Centrum Współpracy Młodzieży

  🃏Gdzie?
  Wymiennikownia
  ul. Kartuska 20b
  81-002 Gdynia
  🃏Kiedy?
  15.02.2024
  17:00-19:00
  🃏Dla kogo?
  Dla wszystkich w wieku 13-35 lat
  🃏Jak się zapisać?
  Obowiązują zapisy – wyślij wiadomość ze swoimi imieniem, nazwiskiem i wekiem na wymiennikownia@lis.gdynia.pl
  Wstęp wolny!

  KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

  • CZWARTKI: 17:00-19:00
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.