tło

Impro

  Kształt 1

  Obudź w sobie spontaniczność i zacznij improwizować! Sprawdź jak to jest żyć bez scenariusza, tu i teraz bawiąc się, relaksując i jednocześnie rozwijając. Na warsztaty zapraszamy uczestników w wieku 16+, którzy chcą nauczyć się aktywnie słuchać, poprawić swoją koncentrację, przełamać nieśmiałość, trenować kreatywne myślenie i swobodną komunikację. Podczas warsztatów będziemy poznawać samych siebie, swoje granice i możliwości. Zabierzcie wygodnie ciuchy i buty.

   

  Kiedy? Wtorki, godz. 17:00-18:00 (podstawa), 18:00-20:00 (grupa zaawansowana).

   

  Prowadzący: Maciej Jesionowski – absolwent psychologii na SWPS-ie ze specjalizacją psychologii kreatywności. Zainspirowany Jane McGonigal i Sir Kenem Robinsonem zmienił swoją drogę życia i zaczął interesować się grami oraz tym, jak wpływają na życie człowieka. Prowadzi szkolenia i warsztaty z projektowania gier i wykorzystywania ich w edukacji. Jest ekspertem wypowiadającym się na temat gier w magazynach internetowych i prasie i koordynatorem największej polskiej imprezy planszówkowej „Festiwalu GRAMY”. Zainteresowania pedagogiczne rozwijał już na studiach. Najpierw kończąc kurs z Przygotowania Pedagogicznego dla Psychologów, później uzupełniając go o szkolenie Drama w nauczaniu i wychowaniu. Rok później postanowił do tych doświadczeń dodać Intensywny Kurs Improwizacji Teatralnej.

  fot. M. Dębna

  KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

  • WTORKI: 17:00-20:00
  • ŚRODY: 17:00-20:00
  • CZWARTKI: 17:00-20:00
  • PIĄTKI: 17:00-20:00
  • SOBOTY: 17:00-20:00
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.