tło

RYSUNEK

  Kształt 1

  Wpadajcie do Wymiennikowni na zajęcia z rysunku! ✏️

  W każdy wtorek 18:00-20:00

  Zajęcia są dla każdego w wieku 13-35 lat.
  Nie musisz potrafić rysować – nasz prowadzący Maciej wszystkiego Cię nauczy! Wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia zajęć są na miejscu, zabierz tylko pozytywne nastawienie i wpadaj!

  ⚫ Maciej Bukowski – Ukończył technikum o profilu graficznym. Aktualnie student 4 roku ASP w Gdańsku na kierunku grafika. W przyszłości chce zajmować się grafiką projektową zawodowo. Interesuje się sztukami plastycznymi od czasów szkoły podstawowej. Dużo czasu spędza na pogłębianiu swoich umiejętności warsztatowych. Uważa, że ciężka praca i zaangażowanie w tym co się robi to klucz do sukcesu. Inspiracją są dla niego ludzie, którzy zawsze potrafią znaleźć czas na pielęgnowanie swoich pasji. W kręgu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, seriale i piłka nożna.

  KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

  • WTORKI: 18:00-20:00
  • CZWARTKI: 18:00-20:00
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.