tło

Zrób z nami plakat! BO2024

  Kształt 1

  ZRÓB Z NAMI PLAKAT! 💥
  Lubisz rysować, malować i kreować? Weź udział w warsztatach, podczas których stworzysz plakat, który zachęci gdynian i gdynianki do zgłaszania projektów w BO2024 📣

  Wykorzystamy plakaty gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego, a każdy uczestnik i uczestniczka będą mogli zapełnić je wybraną techniką 🖍️
  Tematyka do wyboru:
  → pomysły na nowe projekty
  → marzenia związane z Gdynią
  → projekty Budżetu Obywatelskiego, które już zostały zrealizowane.
  lub inne rzeczy, które kojarzą ci się z Budżetem Obywatelskim.
  Nie stawiaj limitu marzeniom! ☀️

  Materiały czekać będą na miejscu.

  ⏰ Kiedy?
  23.01.2024
  18:00 – 20:00

  🌎 Gdzie?
  Wymiennikownia
  ul. Kartuska 20b
  81-002 Gdynia Chylonia

  Wstęp za darmo i nie obowiązują zapisy ☺️
  Zapraszamy!

  🔴 DLACZEGO WARTO?
  Budżet Obywatelski to szansa na zmiany w najbliższym otoczeniu – według pomysłów mieszkańców i mieszkanek Gdyni. Najpierw zgłaszają projekty, a potem decydują w głosowaniu, które z nich powinny zostać zrealizowane przez Miasto. Uczestnictwo w Budżecie Obywatelskim to okazja, by zaangażować się w życie Gdyni i wraz z innymi mieć bezpośredni wpływ na to, jak się zmienia.
  Chcesz wiedzieć więcej o Budżecie Obywatelskim w Gdyni?
  🔔 Zajrzyj na www.bo.gdynia.pl.

  KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

  • WTORKI: 18:00-20:00
  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.