Zespół

                                                                                                                                           

Martyna Winnicka – kierownik Wymiennikowni – Młodzieżowego Centrum Innowacji Społecznych i Designu w Gdyni. Wyznaczona z ramienia jednostki Laboratorium Innowacji Społecznych do kontaktu z dziećmi i młodzieżą. Z wykształcenia artystka i kulturoznawczyni.W kręgu jej zainteresowaniem znajdują się tematy związane z polskim designem i projektowaniem w przestrzeni miejskiej oraz zagadnienia z zakresu psychologii społecznej i socjoterapii. Miłośniczka kundelków, książek i starych samochodów. Spotkacie ją w Wymiennikowni (ul. Kartuska 20b, Gdynia) oraz na różnych wydarzeniach dedykowanych młodzieży i lokalnym społecznościom. Jeśli chcecie ją poznać lub nawiązać współpracę, czeka na Wasze wiadomości pod adresem wymiennikownia@lis.gdynia.pl . 

E-mail: m.winnicka@lis.gdynia.pl

 

Nazywam się Justyna Iwankowicz i możecie mnie spotkać w Wymiennikowni – Młodzieżowym Centrum Innowacji Społecznych i Designu. Z wykształcenia jestem architektką wnętrz. Interesuje się szeroko rozumianym projektowaniem, wzornictwem oraz zdrowym trybem życia. W wolnym czasie lubię odnawiać stare meble i uprawiać rośliny doniczkowe. Jeśli chcecie mnie poznać to zapraszam do Wymiennikowni! Czekam też na Wasze wiadomości pod adresem mailowym: j.iwankowicz@lis.gdynia.pl

Nazywam się Sumeyye, mam 29 lat i pochodzę z Turcji. Jestem nową wolontariuszką w Wymiennikowni i możecie mnie tu spotkać przez następny rok! Z wykształcenia jestem chemiczką. Uwielbiam poznawać nowe kultury i podróżować, dlatego też odbyłam staż w Cardiff (UK) oraz w Berlinie, gdzie pomagałam emigrantom w sprawach urzędowych oraz uczyłam ich języka angielskiego. Mam głowę pełną kreatywnych pomysłów, nie mogę się doczekać na wspólne warsztaty! Czekam na was w Wymiennikowni! Liczę, że spędzimy super czas podczas mojego pobytu!

Możecie się ze mną kontaktować pod adresem mailowym: volunteers@lis.gdynia.pl

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.