Zespół

Magda Dębna – animatorka i arteterapetuka. Wierzy, że kultura jednoczy ludzi w różnym wieku i pozytywnie wpływa na wzajemne relacje. Lubi podróżować, chodzić do kina i gotować. W Wymiennikowni możecie ją spotkać we wtorki, środy i w co drugi piątek. E-mail: m.debna@lis.gdynia.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Martyna Winnicka – z wykształcenia artystka. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane z fotografią, designem i projektowaniem w przestrzeni miejskiej. Miłośniczka kundelków, książek oraz starych samochodów. W Wymiennikowni można ją spotkać w poniedziałki, czwartki i w co drugi piątek.

E-mail: m.winnicka@lis.gdynia.pl

 

 

 

 

 

 

Jakub Sołtysik – aktywny społecznie, świeżo upieczony absolwent liceum. Swoją przyszłość łączy z organizacją eventów. W wolnym czasie realizuje autorski projekt „Kultura Podziemi”, który polega na promocji młodych twórców. Lubi grać na gitarze, montować filmy i fascynuje się grami planszowymi. W Wymiennikowni możecie go spotkać w soboty i na zastępstwach w tygodniu.

E-mail: jakubsoltysik.kontakt@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Maciej Bukowski – ukończył technikum o profilu graficznym. Aktualnie student ASP, który interesuje się muzyką, futbolem oraz wszelkimi sztukami plastycznymi. Fascynuje się kulturą – uważa, że jest ona w stanie uwrażliwiać i łączyć wszystkich ludzi. Nie jest obojętny wobec oryginalnego wyrażania samego siebie. Uwielbia rysować i chodzić na koncerty. W Wymiennikowni możecie go spotkać w soboty i na zastępstwach.

E-mail: macbuk99@wp.pl