Zespół

                                                                                                                                           

Martyna Winnicka – kierownik Wymiennikowni – Młodzieżowego Centrum Innowacji Społecznych i Designu w Gdyni. Wyznaczona z ramienia jednostki Laboratorium Innowacji Społecznych do kontaktu z dziećmi i młodzieżą. Z wykształcenia artystka i kulturoznawczyni.W kręgu jej zainteresowaniem znajdują się tematy związane z polskim designem i projektowaniem w przestrzeni miejskiej oraz zagadnienia z zakresu psychologii społecznej i socjoterapii. Miłośniczka kundelków, książek i starych samochodów. Spotkacie ją w Wymiennikowni (ul. Kartuska 20b, Gdynia) oraz na różnych wydarzeniach dedykowanych młodzieży i lokalnym społecznościom. Jeśli chcecie ją poznać lub nawiązać współpracę, czeka na Wasze wiadomości pod adresem wymiennikownia@lis.gdynia.pl . 

E-mail: m.winnicka@lis.gdynia.pl

 

Nazywam się Justyna Iwankowicz i możecie mnie spotkać w Wymiennikowni – Młodzieżowym Centrum Innowacji Społecznych i Designu. Z wykształcenia jestem architektką wnętrz. Interesuje się szeroko rozumianym projektowaniem, wzornictwem oraz zdrowym trybem życia. W wolnym czasie lubię odnawiać stare meble i uprawiać rośliny doniczkowe. Jeśli chcecie mnie poznać to zapraszam do Wymiennikowni! Czekam też na Wasze wiadomości pod adresem mailowym: j.iwankowicz@lis.gdynia.pl

Do naszego zespołu znów dołącza Hania, wolontariuszka z Ukrainy. Stali bywalcy mogli ją już poznać, Hania często pomagała nam przy realizacji rozmaitych projektów i chętnie spędzała z Wami czas. Teraz jest tu po to by wesprzeć osoby, które mówią po ukraińsku i angielsku i chcą dołączyć do naszej społeczności. W Wymiennikowni znajdziecie ją w każdy wtorek i czwartek w godzinach 17-19. Opowie Wam więcej o tym miejscu oraz pokaże co fajnego można u nas robić. Możecie również do niej pisać, chętnie z Wami pogada i odpowie na wszystkie pytania 👉 Hanna Yakovlieva – Wymiennikownia

Jestem Elena, mam 27 lat i pochodzę z Hiszpanii. Jestem nową wolontariuszką w Wymiennikowni. Będę tutaj przez następny rok, bardzo chcę należeć do Waszej tętniącej życiem społeczności. Moja pasja do poznawania nowych kultur i podróżowania doprowadziła mnie do współpracy z AEGEE (Europejskie Forum Młodzieży) czyli organizacją oferującą wyjątkowe doświadczenie w odkrywaniu Europy. Teraz cieszę się, że mogę dołączyć do Wymennikowni i dzielić się z Wami moją wiedzą i umiejętnościami!
W tym centrum będziemy mogli wspólnie korzystać z szerokiej gamy warsztatów i zajęć. Jestem pewna, że będziemy się dobrze bawić, odkrywając innowacyjne pomysły i tworząc kreatywne projekty. Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej kulturze lub języku, z przyjemnością podzielę się z Tobą i pokażę Ci, co mój kraj ma do zaoferowania. Jeśli chcesz mnie poznać i pogadać to zapraszam do Wymiennikowni – jestem tu codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych.

———————————————————————-

Elena przyjechała do nas w ramach projektu Europejski Korpus Solidarności, a jej pobyt u nas możliwy jest dzięki współpracy Wymiennikowni z Centrum Współpracy Młodzieży

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.