Zespół

Martyna Winnicka – z wykształcenia artystka. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane z fotografią, designem i projektowaniem w przestrzeni miejskiej. Miłośniczka kundelków, książek oraz starych samochodów. W Wymiennikowni można ją spotkać w poniedziałki, czwartki i w co drugi piątek.

E-mail: m.winnicka@lis.gdynia.pl

 

 

 

 

 

 

 

Magda Dębna – historyczka, edukatorka z zakresu designu i arteterapetuka. Wierzy, że kultura jednoczy ludzi w różnym wieku i pozytywnie wpływa na wzajemne relacje. Lubi czytać, oglądać filmy i gotować. W Wymiennikowni możecie ją spotkać we wtorki, środy i w co drugi piątek.

E-mail: m.debna@lis.gdynia.pl

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Sołtysik – aktywny społecznie licealista. Swoją przyszłość łączy z organizacją eventów. W wolnym czasie realizuje autorski projekt „Kultura Podziemi”, który polega na promocji młodych twórców. Lubi grać na gitarze, montować filmy i fascynuje się grami planszowymi. W Wymiennikowni możecie go spotkać w soboty.

E-mail: jakubsoltysik.kontakt@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Ilona Siedlecka – psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.
Pracowała w świetlicy socjoterapeutycznej, pisała artykuły do publikacji dla nauczycieli i wychowawców, prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną dla młodzieży i dorosłych, a od 9 lat również zajęcia relaksacyjne. Lubi odpoczywać, spacerować, podziwiać przyrodę i zachwycać się pięknem świata, czytać, słuchać muzyki i śpiewać, podróżować, poznawać nowych, dobrych ludzi, cieszyć się drobnostkami… i lubi swojego kota, nawet gdy budzi ją kilka razy w ciągu nocy. W Wymiennikowni spotkacie ją w środy w godz. 17.00-19.00, w kąciku czytelniczym lub na sofie albo przechadzającą się po WM-ie.

Jeśli macie pytania dotyczące dyżurów Ilony piszcie do nas na maila: wymiennikownia@lis.gdynia.pl