Zespół

Martyna Winnicka – z wykształcenia artystka. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane z fotografią, designem i projektowaniem w przestrzeni miejskiej. Miłośniczka kundelków, książek oraz starych samochodów. W Wymiennikowni można ją spotkać w poniedziałki, czwartki i w co drugi piątek.

E-mail: m.winnicka@lis.gdynia.pl

 

 

 

 

 

 

 

Magda Dębna – historyczka, edukatorka z zakresu designu i arteterapetuka. Wierzy, że kultura jednoczy ludzi w różnym wieku i pozytywnie wpływa na wzajemne relacje. Lubi czytać, oglądać filmy i gotować. W Wymiennikowni możecie ją spotkać we wtorki, środy i w co drugi piątek.

E-mail: m.debna@lis.gdynia.pl

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Sołtysik – aktywny społecznie licealista. Swoją przyszłość łączy z organizacją eventów. W wolnym czasie realizuje autorski projekt „Kultura Podziemi”, który polega na promocji młodych twórców. Lubi grać na gitarze, montować filmy i fascynuje się grami planszowymi. W Wymiennikowni możecie go spotkać w soboty.

E-mail: jakubsoltysik.kontakt@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Ilona Siedlecka – psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.

Pracuje z młodzieżą i dorosłymi, prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz zajęcia relaksacyjne. Lubi odpoczywać, także aktywnie – ruch, muzyka i książki świetnie jej w tym pomagają. Wciąż doskonali umiejętność słuchania siebie i życia w zgodzie ze sobą, a doświadczeniami chętnie dzieli się z innymi. Jej życiowe motto brzmi: „szczęście jest w tysiącach kawałków, tworzących mozaikę dnia codziennego”.

W Wymiennikowni spotkacie ją w środy, w godz. 17.00-19.00. Jeśli macie pytania dotyczące dyżurów Ilony piszcie do nas na maila: wymiennikownia@lis.gdynia.pl

 

 

 

 

 

Joanna Kopyścińska – stażystka w Wymiennikowni.

Asia o sobie:

„Nazywam się Asia i studiuję animację kultury, na Uniwersytecie Gdańskim. Moje główne zainteresowania to seriale, kultura Hip-hopu i przyczyny jej powstania, o czym będziemy mogli porozmawiać na najbliższym panelu dyskusyjnym. Interesuje Cię temat? Wpadaj, na pewno Cię zaskoczę. O wydarzeniu wkrótce, a w wolnej chwili zapraszam do rozmowy, wymienimy się serialami godnymi uwagi!”

Asię spotkacie w Wymiennikowni w różne dni, aż do początku lipca 🙂

E-mail: joanna.kopyscinska@gmail.com