Zespół

 

Martyna Winnicka – z wykształcenia artystka i kulturoznawczyni. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane z fotografią, designem i projektowaniem w przestrzeni miejskiej. Miłośniczka kundelków, książek oraz starych samochodów. Prowadzi warsztaty artystyczne oraz kulinarne. W Wymiennikowni można ją spotkać w poniedziałki, czwartki i w co drugi piątek.

E-mail: m.winnicka@lis.gdynia.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martyna Olzacka – z wykształcenia muzykolożka i coach. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane z muzyką, dźwiękami i rozwojem osobistym. Miłośniczka, książek, płyt winylowych oraz gotowania. Prowadzi warsztaty artystyczne oraz rozwojowe. W Wymiennikowni można ją spotkać we wtorki, środy i w co drugi piątek.

E-mail: m.olzacka@lis.gdynia.pl

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.