tło

Wolontariat

  Kształt 1

  Wymiennikownia to nie tylko miejsce spotkań, to również miejsce do działania i realizowania własnych planów.  U nas możesz odbyć praktyki i wolontariat, zrealizować własne wydarzenie lub skorzystać z przestrzeni! 

  CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM 

  Lubimy rozmawiać, działać, poznawać nowe osoby i nieustannie się rozwijać. Tym samym dajemy Wam możliwość odbycia u nas wolontariatu – współtworzenia z nami Wymiennikowni i podejmowania działań na rzecz młodzieży. Na wolontariat przyjmujemy osoby w wieku 13-35 lat, z którymi podpisujemy porozumienie o świadczeniu działań wolontarystycznych, trwających nie dłużej niż 30 dni. 

  Proponowany program wolontariatu: 

  • kompleksowa nauka organizacji wydarzenia – od pomysłu do realizacji;
  • wsparcie przy organizacji zajęć i warsztatów w Wymiennikowni;
  • promocja Wymiennikowni w mediach społecznościowych;
  • tworzenie materiałów foto i video; 
  • pełnienie dyżuru wraz z pracownikiem merytorycznym podczas godzin otwarcia Wymiennikowni;

  Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam wiadomość wraz z krótkim listem motywacyjnym. Napisz co lubisz robić i co mógłbyś zrobić dla Wymiennikowni. Na pewno się odezwiemy!  

  Wymiennikownia jest również punktem w sieci Eurodesk. Wspieramy takie inicjatywy jak Europejski Korpus Solidarności, dzięki któremu masz możliwość odbycia wolontariatu, praktyk czy stażu w różnych krajach Unii Europejskiej! Wpadnij do naszego punktu po bezpłatne materiały oraz zerknij na stronę https://www.eurodesk.pl/ 

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.