tło

Udział w zajęciach

  Kształt 1

  Wymiennikownia to nie tylko miejsce spotkań, to również miejsce do działania i realizowania własnych planów.  U nas możesz odbyć praktyki i wolontariat, zrealizować własne wydarzenie lub skorzystać z przestrzeni! 

  CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PRZESTRZENI / WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH

  Na ofertę Wymiennikowni składają się zajęcia cykliczne prowadzone przez młode osoby i nieformalne grupy, do których w każdym momencie możesz dołączyć. Znajdziesz u nas także dodatkowe warsztaty m.in. eko, zerowaste czy handmade. Przejdź do podstrony z kalendarzem, by zerknąć na nasz aktualny grafik. 

  Na niektóre warsztaty czy zajęcia obowiązują zapisy, o czym informujemy w treści wydarzenia. Jeśli nie ma takiego info, możesz po prostu do nas wpaść bez zapowiedzi! 

  Jeśli potrzebujesz zorganizować spotkanie czy skorzystać z konkretnego miejsca jak np. lustrzana salka taneczna, istnieje taka możliwość – skontaktuj się z nami w celu    wyznaczenia konkretnego terminu.

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.