tło

Organizacja wydarzenia

  Kształt 1

  Wymiennikownia to nie tylko miejsce spotkań, to również miejsce do działania i realizowania własnych planów.  U nas możesz odbyć praktyki i wolontariat, zrealizować własne wydarzenie lub skorzystać z przestrzeni! 

  CHCĘ ZORGANIZOWAĆ WYDARZENIE 

  Wymiennikownia to miejsce wspierające wszystkie aktywności młodych. Tutaj możesz zorganizować własne wydarzenie, warsztaty czy spotkania tematyczne. To szansa, by sprawdzić się w roli organizatora, prowadzącego czy lidera. Od nas otrzymasz wsparcie w zakresie realizacji swojego wydarzenia, jego promocji i przebiegu. 

  Szczegóły współpracy ustalamy w bezpłatnym porozumieniu (tutaj będzie aktywny link), które określa do czego zobowiązuje się każda ze stron – czyli Ty
  i Wymiennikownia. Porozumienie jest dokumentem, które potwierdza Twoją współpracę i zaangażowanie. Może się przydać jako załącznik do dokumentów na studia lub dodatek do CV. 

  Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim pomyśle!
  Jesteśmy również otwarci na współpracę ze szkołami, uczelniami wyższymi, innymi podmiotami miejskimi i organizacjami pozarządowymi.

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.