tło

Od środka

  Kształt 1

  BUDYNEK 

  Wymiennikownia znajduje się na lewo od wejścia głównego do Biblioteki Miejskiej. Poznasz nas po dużym graffiti! Wchodzisz do nas przez szarą furtkę. Możesz zerknąć na naszą gablotę, w której znajdziesz aktualne informacje i ofertę. Tutaj także znajduje się skrzyneczka menstruacyjna, z której mogą korzystać osoby w potrzebie. 

  OGRÓDEK 

  To nasza przestrzeń, którą również oddajemy Wam w użytkowanie. Znajdują się tutaj grządki, które możecie wysiać wedle uznania. Nasiona znajdziecie w środku – mamy zioła, warzywa i owoce a także byliny sprzyjające owadom. W cieplejsze dni możesz usiąść przy zestawie wypoczynkowym lub rozłożyć się na leżaku. 

  PRZEDSIONEK

  Tu wpisujesz się na dzienną listę obecności. Gdy spojrzysz w lewo, znajdziesz regał z rzeczami z których możesz korzystać lub pożyczyć, np. akcesoria ogrodnicze czy drobny sprzęt do majsterkowania. 

  BIURO 

  To centrum dowodzenia pracowników. Zawsze możesz do nas śmiało wejść i pogadać. Jeśli chcesz w WM skorzystać z laptopa, ładowarki, słuchawek czy innego sprzętu elektronicznego – możesz pobrać go właśnie tutaj. 

  PRZESTRZEŃ GŁÓWNA

  To nasza największa przestrzeń. A duża przestrzeń to duże możliwości!  To tu odbywa się większość warsztatów i zajęć, w których możesz wziąć udział. Albo wykorzystać ją na swój sposób, np. indywidualny trening. W tym pomieszczeniu dostępny jest sprzęt sportowy oraz materiały plastyczne. 

  POKÓJ CISZY

  Mała i przytulna przestrzeń. Rozsiądź się wygodnie na kanapach lub usiądź przy biurku. Wybierz którąś z książek, odrób lekcje lub porozmawiaj w mniejszym gronie. 

  KUCHNIA

  Tu napijesz się ciepłej kawy i herbaty. Możesz skorzystać z piekarnika lub lodówki. Mamy również mikser, opiekacz i akcesoria cukiernicze.

  STREFA CHILLOUTU

  Wygodne kanapy i pufy. Na półkach znajdziesz książki, płyty DVD i gry planszowe. Możesz również skorzystać z kącika krawieckiego – do Waszej dyspozycji jest 5 maszyn do szycia.

  SALA Z LUSTRAMI

  Duża sala taneczna. To idealne miejsce na wspólne ćwiczenia choreografii czy treningi. Tu również są kanapy i pufa, na których możesz odpocząć i ruszać dalej do aktywności! Część tej Sali przeznaczona jest na wystawy młodych ludzi. To długa listwa wystawiennicza na której możecie zaprezentować szerszej publiczności swoje prace.

  TOALETY

  W WM znajdują się dwie toalety. Obie przystosowane są dla osób z niepełnosprawnościami. W jednej z nich znajduje się prysznic, z którego możecie korzystać. 

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.