tło
emoji

Zespół

  Kształt 1

  Cześć!

  Nazywam się Martyna Winnicka. Jestem kierowniczką tego miejsca i animatorką społeczną. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami a praca z młodymi ludźmi to dla mnie czysta przyjemność. Interesuje się tematami związanymi z polskim designem i projektowaniem w przestrzeni miejskiej oraz zagadnieniami z zakresu psychologii i socjoterapii. W WM prowadzę warsztaty kreatywne i moderuję różne spotkania. Jestem osobą wyznaczoną z ramienia jednostki Laboratorium Innowacji Społecznych do kontaktu z dziećmi i młodzieżą, którym przybliżam urzędniczy świat i odpowiadam na pytania związane z naszą działalnością. Jestem miłośniczką zwierząt i książek. Jeśli chcecie ze mną porozmawiać lub nawiązać współpracę, czekam na Wasze wiadomości – m.winnicka@lis.gdynia.pl. Możecie mnie również znaleźć na facebooku -> Martyna Winnicka Wymiennikownia.

  Cześć!

  Nazywam się Justyna Iwankowicz i jestem animatorką w Wymiennikowni. Z wykształcenia jestem architektką wnętrz. Interesuję się szeroko rozumianym projektowaniem, wzornictwem oraz zdrowym trybem życia. W wolnym czasie lubię odnawiać stare meble i zajmować się roślinami doniczkowymi. Chętnie podzielę się z Wami swoimi doświadczeniami i pomysłami. W Wymiennikowni prowadzę warsztaty kreatywne i koordynuję procesy związane z wolontariatem. Jeśli chcecie ze mną porozmawiać lub nawiązać współpracę, czekam na Wasze wiadomości – j.iwankowicz@lis.gdynia.pl. Możecie mnie również znaleźć na facebooku -> Justyna Iwankowicz Wymiennikownia. 

  Jestem Elena, mam 27 lat i pochodzę z Hiszpanii. Jestem nową wolontariuszką w Wymiennikowni. Będę tutaj przez następny rok, bardzo chcę należeć do Waszej tętniącej życiem społeczności. Moja pasja do poznawania nowych kultur i podróżowania doprowadziła mnie do współpracy z AEGEE (Europejskie Forum Młodzieży) czyli organizacją oferującą wyjątkowe doświadczenie w odkrywaniu Europy. Teraz cieszę się, że mogę dołączyć do Wymennikowni i dzielić się z Wami moją wiedzą i umiejętnościami!


  W tym centrum będziemy mogli wspólnie korzystać z szerokiej gamy warsztatów i zajęć. Jestem pewna, że będziemy się dobrze bawić, odkrywając innowacyjne pomysły i tworząc kreatywne projekty. Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej kulturze lub języku, z przyjemnością podzielę się z Tobą i pokażę Ci, co mój kraj ma do zaoferowania. Jeśli chcesz mnie poznać i pogadać to zapraszam do Wymiennikowni – jestem tu codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych.

  Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego wymiennikownia.org

  przejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

  Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.lis.gdynia.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.