Dancehall w Wymiennikowni – od 7 września 2018

Cześć dziewczyny ! Już 7 września 2018 ruszamy z nowym naborem do grup dancehall 😀 Wszystkich chętnych zapraszamy do Wymiennikowni !!!

16.30-17.30 – nabór do grupy dancehall open (przychodzicie, uczymy się choreografii i wtedy decydujecie czy chcecie regularnie chodzić na zajęcia :D)

17.30-18.30 – nabór do formacji Up Squad (przychodzicie, uczymy się choreografii i wtedy to my decydujemy, czy będziecie nowymi członkami ekipy :D)

Jeśli chciałaś zrobić coś dla siebie w nadchodzącym roku, spełnić marzenie, wyznaczyć nowy cel…
To zapraszamy Cię na zajęcia dancehall z Agnieszką !
Są to zajęcia dla wszystkich, którzy zawsze pragnęli spróbować swoich sił w tańcu, ale coś stawało im na drodze.

Zajęcia odbywają się od października co tydzień w piątki o 16.30 – grupa dancehall open oraz 17.30 – formacja Up Squad.
Dlatego i Ciebie zapraszamy do tworzenia z nami dancehallowej części Wymiennikowni. Jak wszystkie zajęcia w WM, również dancehall jest za free.

Agnieszka na zajęciach przybliży Wam czym tak naprawdę jest dancehall. Nie zabraknie masy kroków, zarówno damskich jak i męskich, choreografii, akrobacji, strechingu i dobrej muzyki.

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.