wirtualne warsztaty ekologiczne w UrbanLab

W jaki sposób mówić interesująco o ekologii? Tego chcemy się dowiedzieć podczas wirtualnych warsztatów kreatywnych realizowanych dla UrbanLab Gdynia: we wtorek, 11 maja 2021 r. o godzinie 18.00 oraz w sobotę, 15 maja 2021 r. o godzinie 10.00.

Zapraszamy mieszkańców Gdyni, którzy są aktywni w mediach społecznościowych, a kwestie ekologiczne są im bliskie. Dla uczestników mamy bon do Empiku w wysokości 100 zł 🙂

Jeśli lubisz dyskusje w gronie zaangażowanych ludzi i chcesz mieć wpływ na to co dzieje się w Gdyni, zgłoś się do nas i pomóż nam wypracować ciekawe i wartościowe rozwiązania w zakresie komunikacji o ekologii. Zostaw swoje dane w komentarzu lub wyślij wiadomość na Messengerze.

Pokaż mniej
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.