MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY W ELBLĄGU- 7.03.2019

Jest to kolejne działanie  SB YCGN – SOUTH BALTIC YOUTH CORE GROUPS NETWORK. Celem ogólnym projektu jest zbudowanie sieci współpracy partnerów regionu Południowego Bałtyku na rzecz zwiększenia partycypacji obywatelskiej młodych na lokalnym poziomie.

W jednodniowym wyjeździe wzięli udział Kamil Sarapuk, Antonii Duszak i Magda Dębna z Wymiennikowni. Głównym celem spotkania było informowanie młodzieży w zakresie korzystania z prawa dostępu do informacji publicznej i wiedzy o tym czym jest budżet obywatelski. Zamysłem organizatorów było przeznaczyć połowę czasu szkolenia na przekazanie informacji dotyczących tego czym jest informacja publiczna i pokazaniu w jak małym stopniu wiedza o niej jest powszechna i w użyciu, a drugą połowę na budżetowanie partycypacyjne poprzez grę ról. Warsztaty skupiły się głównie na pracy w grupach wokół flipchartów z różnymi pytaniami dotyczącymi życia i zaangażowania młodzieży i wymyślaniu przykładowego projektu, który mógłby zostać zrealizowany z wykorzystaniem wyżej wspomnianego dofinansowania. Kamil i Antonii brali aktywnie udział w zadaniach i przedstawieniu efektów pracy w grupach.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.