Wernisaż wystawy Michała Musz – „Młody Indywidualizm” 17.03.2018

Od spontanicznych zdjęć po fotografię z konkretnym założeniem i symboliką. Spoiwem tego wszystkiego jest młodość, potrzeba indywidualności i chęć realizacji swoich wizji. Michał Musz – działający pod pseudonimem BuSzu. Od 6 lat zajmuje się bboyingiem co otworzyło mu drogę na kolejne pasje. Jedną z nich jest fotografia, w której cały czas się rozwija i realizuje. Inspirację czerpie z szeroko pojętej kultury ulicznej oraz sztuki. „Młody Indywidualizm” to jego debiut, a zarazem pierwszy tak duży projekt artystyczny. Wernisaż 17.03.2018 – godz. 17:30-19:00 Wystawa będzie prezentowana w Wymiennikowni do 31.03.2018

Fot. Michał Musz, Magda Dębna

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.