Impro

Obudź w sobie spontaniczność i zacznij improwizować! Sprawdź jak to jest żyć bez scenariusza, tu i teraz bawiąc się, relaksując i jednocześnie rozwijając. Na warsztaty zapraszamy uczestników w wieku 16+, którzy chcą nauczyć się aktywnie słuchać, poprawić swoją koncentrację, przełamać nieśmiałość, trenować kreatywne myślenie i swobodną komunikację. Podczas warsztatów będziemy poznawać samych siebie, swoje granice i możliwości. Zabierzcie wygodnie ciuchy i buty.

 

Prowadzący: Maciej Jesionowski – absolwent psychologii na SWPS-ie ze specjalizacją psychologii kreatywności. Zainspirowany Jane McGonigal i Sir Kenem Robinsonem zmienił swoją drogę życia i zaczął interesować się grami oraz tym, jak wpływają na życie człowieka. Prowadzi szkolenia i warsztaty z projektowania gier i wykorzystywania ich w edukacji. Jest ekspertem wypowiadającym się na temat gier w magazynach internetowych i prasie i koordynatorem największej polskiej imprezy planszówkowej „Festiwalu GRAMY”. Zainteresowania pedagogiczne rozwijał już na studiach. Najpierw kończąc kurs z Przygotowania Pedagogicznego dla Psychologów, później uzupełniając go o szkolenie Drama w nauczaniu i wychowaniu. Rok później postanowił do tych doświadczeń dodać Intensywny Kurs Improwizacji Teatralnej.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.