Archiwum

Naero-k crew (od 9 kwietnia 2018 do 18 czerwca 2018)

Serdecznie zapraszamy na wspólne uczenie się i tańczenie układów kpopowych zespołów. Kpop to koreańska muzyka popowa zwracająca w szczególności uwagę na skomplikowane i widowiskowe układy taneczne, doskonale prezentujące umiejętności idoli/tancerzy. Jesteśmy samo powstałą grupą taneczną, która ma duże plany na przyszłość. Ciężko pracujemy jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc. Zachęcamy do wspólnej nauki koreańskich choreografii.

Kiedy? Poniedziałki, godz. 16:00-19:00

Prowadzące: Julka, Marta, Martyna, Julka, Kasia, Nikola, Ola

 

 

Grafika: Naero-k crew

 

********************************************************************************************************************************************************

K-Dance (od 3 stycznia 2018 do 20 czerwca 2018)

Kochasz tańczyć? Interesujesz się wschodnią kulturą? A może aktywność fizyczna sprawia Ci radość i chcesz spróbować czegoś nowego? Jeśli tak, to warsztaty K-Dance będą dla Ciebie idealnym sposobem na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Startujemy z całkowicie amatorskimi zajęciami tańca inspirowanego koreańskim popem! Zajęcia prowadzone są w formie cotygodniowych warsztatów, do których każdy uczestnik będzie mógł dołożyć coś od siebie. Zapewniamy komfort pracy w grupie i przyjazną atmosferę. Czekamy na Was i Wasze pomysły!

Kiedy? Środy, godz. 18:30-20:00

Prowadząca: Wiktoria Mielniczuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. M. Dębna

 

 

********************************************************************************************************************************************************

COVER DANCE  (od 19 lutego do 19 marca)

Cover Dance polega na odtwarzaniu istniejących już choreografii, które zostały stworzone na potrzeby danego artysty, bądź po prostu ze względu na przyjemny bit w muzyce, który aż prosi się o wskoczenie na parkiet. Czasem zwyczajnie patrzymy na teledysk takiej Beyonce czy Justina Biebera i rodzi się w nas myśl, że fajnie by było się tak poruszać. Brzmi dobrze?

 

Kiedy? Poniedziałki, 16:15-17:45

Prowadząca: Agnieszka Soboń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

********************************************************************************************************************************************************

 

TRENINGI TRICKBOARDOWE (od 10 lutego do 17 marca)

Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby na otwarte treningi Trickboard-owe, od 10 lutego do 17 marca. Popraw swoją równowagę, koordynacje ruchowa i refleks dzięki trickboardowi. Na każdych zajęciach poznasz tajniki balansowania i nauczysz się nowych trików.

 

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?
Każdy uczestnik na zajęcia powinien zabrać ze sobą trickboard, sportowe obuwie i wygodne strój nie krępujące ruchów.

Na zajęciach będziemy uczyć się jak:
• wskakiwać na wałek i deskę
• balansować na desce
• poruszać się na wałku do przodu i tyłu, rożnymi metodami
• wykonywać przysiady
• wykonywać podskoki
• balansowanie w pozycji lezącej przodem i bokiem na desce
• i wiele innych trików

Kiedy? Soboty, 16:00-18:00

Prowadzący: Hubert Paderski

Dodatkowo wszystkie osoby zainteresowane dodatkowymi treningami trickobardowymi, zachęcamy do dołączenia do grupy trickboard trójmiasto na facebooku.

 

 

Grafika: Hubert Paderski