Break podstawa

BREAK PODSTAWA

Zajęcia taneczne, podczas których nauczysz się podstaw tańca Breakdance. Nigdy nie tańczyłeś? Zawsze chciałeś spróbować? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Jeżeli już coś umiesz i chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności – zapraszamy również : )

CO I JAK?
Zajęcia odbywać się będą w czwartki od 21.03 w godzinach 17:00-18:00.  Prowadzić je będzie Kamil Podgórski. Przychodzimy 15 min przed zajęciami, żeby na spokojnie przebrać się w wygodne ciuchy sportowe.
Zajęcia rozpoczynamy od rozgrzewki, a następnie przechodzimy do nauki tańca. Zajęcia zakończymy serią ćwiczeń siłowo-wytrzymałościowych oraz rozciąganiem.

Prowadzący: Kamil Podgórski – Bboy z niemalże 10 letnim stażem. Swoją przygodę z tańcem zaczął w 2010 roku, kiedy to kolegami z osiedla tańczył na kartonach. Na codzień student Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, mors i honorowy dawca krwi. Oraz stały gość Wymmienikowni podczas otwartych treningów breakingu – które przypomnijmy, odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 18:00-21:00 i na których śmiało będzie mogli zostać po zajęciach Break Podstawa : )