MOVE DEM UP vol.3 – 27.10.2018

Zapraszamy Was na trzecią już edycję warsztatów i zawodów Move Dem Up 🌴 tym razem powiększamy event 💪🏼 contest obejmuje dwie kategorie: DHQ Style Show oraz Female Show
Jak wszystkie zajęcia w WM – warsztaty oraz wpisowe na contest są całkowicie darmowe 🙌🏼

Warsztaty 🔥
👉🏼 Ewelina Ekalt
👉🏼 Maja Kozioł

Judges 💯
👉🏼 Ewelina Ekalt
👉🏼 Maja Kozioł
👉🏼 Martyna Winkelmann

Zagra 🎧
👉🏼 Dj Hummus

Foto 📸
👉🏼BuSzu_One

Video 🎥
👉🏼 soon

Mc 🎤
👉🏼 Izu

Nagrody💰
👉🏼 soon

Na uczestnictwo w warsztatach i zawodach obowiązują zapisy drogą e-mailową na adres wymiennikownia@lis.gdynia.pl
Jeden e-mail upoważnia jedną osobę do zgłoszenia. Nie ma możliwości zgłoszeń grupowych.

W tytule e-maila prosimy o wpisanie MDU warsztaty/zawody, a w wiadomości e-mail o podanie imienia i nazwiska. Liczba miejsc na warsztaty i zawody jest ograniczona i każdorazowo wynosi 40.

Zapisy drogą e-mailową rozpoczynają się 08.10.2018 i trwają do 15.10.2018.Weryfikacji zgłoszeń dokona organizator, informując osoby zainteresowane drogą elektroniczną do dnia 20.10.2018 o możliwości uczestnictwa lub braku miejsc w warsztatach i zawodach tanecznych.

Na część pokazową (17:00-19:20) może przyjść każda zainteresowana wydarzeniem osoba i nie obowiązują na nią zapisy.

Wysłanie zgłoszenia na wydarzenie Move Dem Up jest jednoznaczne z zaakceptowaniem jego regulaminu. Każda osoba Biorąca udział w MDU, robi to na własną odpowiedzialność oraz zaświadcza o braku przeciwwskazań zdrowotnych.

REGULAMIN MOVE DEM UP 2018:

MDU regulamin

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego www.wymiennikownia.org
Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego www.wymiennikownia.org. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.